Použití Notia Business Server na smartphonech

Nokia Lumnia 800

Notia Business Server, resp. jeho data a některé aplikace, lze efektivně využívat v telefonech s operačními systémy iOS (Apple), Windows Phone 7 (např. Nokia, HTC, Samsung), Android (např. HTC, Samsung, LG). Funkce založené na běžném mail klientu a web prohlížeči lze využívat i na jiných "chytrých" telefonech.

Aplikace pro mobilní zpracování

Web aplikace optimalizované pro práci na malém mobilním zařízení. Určeno typicky pro obchodní zástupce a manažery.

  • Mobilní dashboard s informacemi typu blacklist, obchodní přehledy...
  • Mobilní identifikace zákazníka, zápis objednávek...
  • Další možnosti [...]

Kontakty, schůzky a úkoly z CRM do mobilu

Partneři, osoby, události a úkoly evidované v CRM se synchronizují s Exchange serverem, jehož klientem je zároveň i mobil (úkoly podporuje pouze Windows Phone 7 zařízení).

Jedná se o uživatelsky jednoduché a velmi účinné řešení pro mobilní práci. Několik omezení je dáno nutností chránit data NBS před nekontrolovanými úpravami.

  • Kontakty z vybraného zatřídění se pracovníkovi synchronizují do mobilu. Zápis nového kontaktu je spojen s procesem ověření na straně NBS. Úpravy nebo mazání kontaktů směrem z telefonu nejsou možné, změny je nutné provádět prostřednictvím aplikace NBS.
  • Události se přenášejí automaticky oběma směry.
  • Úkoly se přenášejí automaticky oběma směry (podporují pouze zařízení s Windows Phone).

Příjem zpráv a vyžádaní zprávy z Notia Business Server

Apple iPhone

Chytré řešení pro užívání firemních dat pasivním příjmem periodických e-mailů nebo aktivním vyžádáním si poskytnutí informace odesláním e-mailu. Čtěte více v popisu [...]