Smartphone Dashboard

smartphone dashboard

Dashboard v provedení Smartphone je navržený pro optimální zobrazování a ovládání na chytrých telefonech a dalších mobilních zařízeních. Manažerům a obchodníkům tak dává nástroj snadno použitelný na jejich iPhonech, Androidech a Windows telefonech. Filozofie řešení navazuje na koncept Dashboard a procesního zpracování. Dashboard umožňuje okamžité zjištění přehledových informací, procesy pak efektivní práci s nízkou chybovostí.

Po přihlášení do aplikace a k firemním datům se na Dashboard zobrazí přehled nejdůležitějších informací potřebných pro práci konkrétního pracovníka. Rozsah dostupných informací je nastavitelný podle pracovního zaměření a privilegií a dále rozsah a forma zobrazení je uživatelsky upravitelná podle subjektivních požadavků. V praxi to znamená, že manažer zjistí jednoduše a rychle informace o stavu firmy, peněžních tocích a práci podřízených. Obchodník si může například prohlédnout kalendář, úkoly, blacklist zákazníků, nejprodávanější produkty a marži.

Procesy spustitelné z Dashboard jsou parametrizovány přesně pro konkrétní pracovní činnosti mobilních pracovníků. Mají stanovený začátek, cíl a probíhají v předem daných krocích. Příkladem může být práce terénního obchodníka, který na základě plánu přijede na jednání, dohledá a případně upraví informace o zákazníkovi. Pokud bude mít zákazník zájem, přímo vystaví a potvrdí objednávku. Jedním dotykem vygeneruje skladové doklady (výdejku a dodací list) a fakturu, kterou systém automaticky odešle zákazníkovi emailem ve formě PDF. Pokud má obchodník příruční sklad s sebou, vydá fyzicky zboží.

Standardní web Dashboard

Notia Android Notia iPhone