Technologie Notia Business Server

Server

Platformou Notia Business Server je databázový server Oracle 11g, světově vedoucí produkt v oblasti relačních databázových systémů. Oracle lze provozovat na serverových operačních systémech Windows, Linux, Solaris a na dalších systémech typu Unix.

Jádro informačního systému Notia Business Server - databázový a aplikační server Oracle je možné provozovat jak na serveru ve vnitřní síti, tak i vzdáleně na páteřní siti. K serverům umístěním na páteřní síti je možné přistupovat přímo bez použití vzdálené plochy - pomocí přímého šifrovaného přístupu, VPN, SSH tunelu a dalších technologií. Umístění serveru na páteřní síti umožňuje celou škálu různých řešení provozu serveru - od nenáročných řešení bez vlastního serveru pro malé firmy až pro velké korporace, které nechtějí složitě řešit replikaci a synchronizaci dat mezi pobočkami.


Klient Windows

Windows klientská aplikace (Vista/Windows7) je standard pro práci v lokální síti. I win aplikaci lze provozovat vzdáleně z firemních poboček, pro domácí práci zaměstnanců apod. prostřednictvím terminálového připojení.


Web klient

Přístup k Notia Business Server prostřednictvím internetového prohlížeče je nezávislé na operačním systému a místu připojení. Umožnuje práci nejen v lokální sítí, ale i z kteréhokoli autorizovaného místa v internetu. Kromě běžného PC se lze připojit i mobilními telefonys prohlížečem a PDA.


POS

Jednoduché a účelné rozhraní pro pokladní systémy.


Mobilní klient

Několik možností pro práci s daty Notia Business Server na smartphonech se systémy Apple iOS, Android a Windows Phone 7. [...]