O nás

Software se značkou NOTIA jsme začali vyvíjet a implementovat v roce 1990. Orientovali jsme se na účetnictví malých a předních firem. Naši tehdejší aplikaci používalo více než tisíc českých podniků. Společnost NOTIA Informační systémy vznikla v roce 1995 s cílem rozšířit orientaci na účetní aplikace o technologicky pokročilé řešení pokrývající komplexně oběh informací v podniku se zaměřením na obchod a řízení financí.
V roce 1996 jsme uvedli první verzi Notia Business Server na platformě Oracle. Jedná se dodnes o náš stěžejní produkt, na kterém stavíme řešení podnikových informačních systémů. Vývoj tohoto produktu jde stále kupředu a sleduje jak technologické trendy, tak i vývoj v obchodních a provozních procesech firem.

Na počátku tisíciletí jsme uvedli naše první aplikace pro státní správu a dodnes pokračujeme v jejich vývoji již s využitím prvků eGovernment.

V oblasti zakázkového vývoje software jsme realizovali desítky velkých projektů a stovky drobných aplikací pro provozní a evidenční podnikové agendy, e-shopy a B2B.
V roce 2020 jsme připravili nástroje pro superrychlý vývoj responzivních web aplikací, takže jsme schopni podnikům nabízet funkčně i uživatelsky pokročilá řešení s výborným poměrem cena / výkon.

V roce 2019 jsme uvedli DEALinTEAL, uživatelsky jednoduchou CRM aplikaci pro jednotlivé obchodníky i prodejní týmy.

Máte zájem o naše služby?

Vyžádejte si nezávaznou nabídku!